FOTO/ Shyhrete Behluli pozon me aktoren e njohur turke, shihni ç’bëri ajo për këngëtaren shqiptare

FOTO/ Shyhrete Behluli pozon me aktoren e njohur turke, shihni ç’bëri ajo për këngëtaren shqiptare

08:39, 19/08/2019

Ajo u bë e famshme në Shqipëri fillimisht përmes serialit turk “Kuzey Güney”, ku luante rolin e nënës së dy vëllezërve.

Më pas, Semra Dinçer u shfaq në serialin “Nusja nga Stambolli” duke shkëqlyer në rolin e saj si nëna e Ademit.

Dhe  së fundmi aktorja e njohur turke ndodhet për një vizitë në Kosovë ku ka takuar shumë personazhe të njohur.

Image

Mes tyre Vedatin e Stupcave, modelen Arbnora Ademaj por edhe këngëtaren e mirënjohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Aktorja turke ka pranuar të bëjë një foto me Shyhreten të cilën e ka postuar edhe në Instagram duke treguar kështu një respekt shumë të veçantë për  bilbilin e muzikës popullore.

Shyhrete dhe Semra kanë marrë komplimenta të shumta nga fansat.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco