FOTO/ Nuk do ta besoni se sa ka ndryshuar 'Elif' me look-un e ri

FOTO/ Nuk do ta besoni se sa ka ndryshuar 'Elif' me look-un e ri

08:21, 19/08/2019

Aktorja e njohur turke Tuba Buyukustun ose e njohur ndryshe si ‘Elifi’ në serialin “Diamante dhe dashuri”, gjithmonë është komentuar në media për pamjen e saj.

Në fillimet e saj të karrierës ajo ka qenë një zonjushë mjaft e bukur me flokë të gjatë të zinj, të cilët i nxirrnin në pah sytë me ngjyrë.

Image

Më pas aktorja vendosi t’i presë shkurt dhe sërish duhet ta pranojmë se dukej mjaft e bukur.

Por së fundmi ajo ka bërë një ndryshim drastik në pamje dhe të gjithëve na ka lënë me gojën hapur.

Teksa po pushon në New York aktorja ka bërë flokët rasta dhe ndryshimi është mjaft drastik.

“Teksa vizitova New York-un bëra këtë ndryshim. Pse? Sepse pse jo?”- është shprehur Tuba për ndryshimin.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco