FOTO/ Jennifer Lopez kapet duke u puthur krejt pasion me partnerin

FOTO/ Jennifer Lopez kapet duke u puthur krejt pasion me partnerin

23:23, 18/08/2019

Jennifer Lopez ka publikuar foto në një moment intim me partnerin.

Jennifer Lopez ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq më një moment intim me Alex Rodriguez.

Dyshja po shkëmbenin puthje pasionante, ndërsa imazhin e këndshëm vendosën ta postojnë në Instagram.

JLo dhe Alex së fundi kanë qenë temë e mediave rozë për dhuratat super-luksoze, që i bënë njëri-tjetrit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco