FOTO-VIDEO/ Një çmenduri e vërtetë, festa treditore për ditëlindjen e Madonnës

FOTO-VIDEO/ Një çmenduri e vërtetë, festa treditore për ditëlindjen e Madonnës

21:30, 18/08/2019

Mbretëresha e muzikës pop, Madonna, i ka mbushur 61 vjeç, ndërsa festa e ditëlindjes së saj do të zgjasë tri ditë.

Këngëtarja edhe një herë ka treguar se “vitet janë vetëm numra” duke e nisur me stil festimin e ditëlindjes së saj.

Ajo ka marrë vëmendjen me veshjen e saj – me kostum të një gjenerali ushtarak – teksa dëgjohet në video duke thënë: “Urime ditëlindjen mua”.

Një pjesë të atmosferës ekstravagante nga festa, Madonna e ka ndarë me fansat e saj të shumtë në rrjetet sociale përmes fotografive dhe videove të publikuara.

“Ky është fillimi i tri mbrëmjeve madhështore festive”, ka thënë këngëtarja.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Madame ? Loves to Tseku . ???? ???? ???????????????? ???? ????............................. #madamex #birthday

A post shared by Madonna (@madonna) on

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Madame ? is a 4 star general............... ???? ???? ???? ???? #Birthday #madamex

A post shared by Madonna (@madonna) on

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco