Alexis Texas pa frerë, tërbon ndjekësit me FOTOT e fundit

Alexis Texas pa frerë, tërbon ndjekësit me FOTOT e fundit

23:23, 17/08/2019
A+ Aa A-

Me format e kolme ka rrëmbyer faqet e para të kopertinave dhe mediave rozë.

Modelja Alexis Texas e njohur dhe si aktore e filmave me pullë të kuqe nuk i lë vend imagjinatës për asnjë çast.

 Në Instagram numëron 4.5 milionë ndjekës dhe duket se ato po shtohen dita ditës. Më poshtë shikoni disa prej fotove të modeles.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco