‘Shpërthen’ Luana Vjollca, tregon krejt gjoksin në foton e fundit

‘Shpërthen’ Luana Vjollca, tregon krejt gjoksin në foton e fundit

19:59, 17/08/2019

Luana Vjollca, padyshim është njëra nga femrat më tërheqëse të shoubizit.

Moderatorja pa dyshim është një nga emrat më të lakuar në shoubizin shqiptar, sapo ka publikuar një fotografi në Instastory.

Bukuroshja ka vizituar një galeri të veshjeve, e veshur me një këmishë të gjatë moderatorja ka lënë të hapur pjesën e gjoksit veprim ky që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Ndryshe, sa i përket muzikës vetëm disa javë më patë Luana në bashkëpunim me Faydee publikuan këngën ‘Yalla Habibi’ duet ky shumë i pëlqyer nga publiku.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Katoliku demokrat17/08/2019 22:02

Ju lutem!Kjo Luana do tregoje te pakten nje here te vetme qe ka edhe....TRU d.m.th MEND...dhe se ka bere ne jete dicka te zgjuar?Apo vetem byth,shal,gjoks e truthare.Te botoje nje liber...Po kjo kengetare kur u be?Kengetare quhesh kur kendon LIVE Opera ose recital 2-3 ore po LIVE. Per te kenduar kane kenduar Maria Calas,Celine Dion por Luana kurre.Luana ne te vertete ka dasht me kendu mundet te shkruani ju...Thuhet qe para se te vije fundi i botes vihen re disa shenja te vecanta...Fakti qe Luana po "kendon" tregon shenjen qe vertete po vjen fundi i botes....

Shto koment

Denonco