Demi Rose e shtrirë në shtrat, vëmendje merr gjoksi i saj i madh

Demi Rose e shtrirë në shtrat, vëmendje merr gjoksi i saj i madh

16:44, 17/08/2019

Është vetëm 24 vjeçe, por e njohur në të gjithë botën për paraqitjet e saj “të nxehta”. Modelja e njohur Demi Rose është nga ato modele, e cila famën e ka arritur që në moshë të re. Ajo vazhdon të jetë shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat numëron me mijëra ndjekës.

Së fundmi, ajo vendosi t’i befasojë të gjithë, teksa publikoi një fotografi mjaft “të nxehtë” për fansat e saj në rrjetin social Instagram.

Fotografia në fjalë, arriti të grumbullojë një numër të madh pëlqimesh nga ndjekësit e saj, tashmë të shumtë në numër.

Image

Së fundi modelja është përfolur për fotosesionin e saj të fundit, e cila teksa ishte duke bërë fotografi një qenë i’u afrua për ta kafshuar, ku në këto momente ajo u kap mat dhe bëri bujë në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

Strike a pose. . ???? @lolo_creativ

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco