FOTO/ Engjëllusha Salihu shfaqet krah për krah me mikun e Kardashianëve

FOTO/ Engjëllusha Salihu shfaqet krah për krah me mikun e Kardashianëve

15:45, 17/08/2019

Këngëtarja Engjëllusha Salihu, e bija e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, është shumë aktive në rrjetet sociale ku mund të përmendim kryesisht instagramin.

Së fundmi ajo ka ndarë një foto në instastoryn e saj, ku shfaqet nën shoqërinë e një prej miqve të familjes Kardashian.

Ai është grimieri i njohur Arieli dhe Engjëllusha shfaqet e buzëqeshur krah tij.

Kujtojmë që Arieli është dhe grimieri i Anxhelina Hadërgjonajt dhe miku i saj më i mirë njëkohësisht.

ImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Medlind17/08/2019 19:34

pse merr kete rruge moje bija e shyretes se mire? ske nevoje me u ba kurve!Ti si te duash, si keshille po ta jap!

Shto koment

Denonco