FOTO/ Pamje nga pushimet luksoze të Blendi Fevziut në Bahamas

FOTO/ Pamje nga pushimet luksoze të Blendi Fevziut në Bahamas

13:51, 17/08/2019

Prej disa ditësh Blendi Fevziu ndodhet me pushime në Bahamas, nga ku ka postuar plot foto e video nga pamjet e mrekullueshme që të ofron natyra e plazhet atje.

Foto e fundit e postuar nga moderatori është e adhurueshme pasi në të shfaqet edhe Alis, vajza e vogël e Blendit e cila e shoqëron në këtë udhëtim.

Alis shfaqet duke parë një iguana për të cilat Blendi tregon se Bahamas ndryshe quhet "Ishulli i Iguanave".

Në një tjetër foto moderatori tregon se ka kapur një peshk gjigant teksa Alis e sheh me kureshtje.

ImageImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Krist17/08/2019 16:09

Po grua nuk ka ky turist gjithmone beqar?Pushimet sporadike,me teper si eskursione per te vizituar vende e popuj,edhe mund te behen beqarisht,por pushimet vjetore,normalisht ,qe behen me familjen.Nuk besoj se do jete si Balla,nje beqar "singell",i braktisur nga e shoqja?

Balo Bna17/08/2019 15:13

Çeshte ky more!?? Çeshte gjithe ky lluks dhe pordhe per nje vend te varfer!??? Çdo te thote ky lëpirës kazanësh me këto reklamime!??? Sa qytetarë shqiptarë mund ta bëjnë këtë gjë!?? Kjo eshte vetem e turpshme!

Koli17/08/2019 14:43

Nga keto foto merret vesh se sa i japin politikanet ketije moderatori qe nuk ben tjeter veçse imiton moderatorin tashme i mitizuar ne mbrijte te politikaneve Vespen e italise, e ky fiton jeten super lluksoze qe ben. Nje sharlatan e hiç me shume! BEJNE KARSHILLIK ME PARATE QE I VJEDHIN POPULLIT..KROMA.. Ka edhe neper evrope moderatore qe paguhen shume, por ata kane te pakten qytetarine qe te mos shiten ne publik per jeten qe bejne...!

Shto koment

Denonco