Publikoi FOTO me bikini, ndjekësja i shkruan Dajana Shabanit: Me gjoksin dërrasë....

Publikoi FOTO me bikini, ndjekësja i shkruan Dajana Shabanit: Me gjoksin dërrasë....

13:18, 17/08/2019

Dajana Shabani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave, edhe pas largimit nga ekrani dhe emisioni i mëngjesit.

Së fundmi Dajana ishte me pushime në Sardenja, Itali dhe nga atje ka postuar foto e video.

Në videon e fundit moderatorja shfaqet teksa pozon me rrobabanjo në breg të detit dhe tregon trupin në super formë.

"Edhe femrën ta marr, e kam fanse", shkruan Dajana, fjali e marrë nga kënga e Taynës dhe Dafinës.

"Po bëre gjoksin me merr po kshu dërrasë s’merr asnjë", i komenton një ndjekëse të cilës Dajana nuk ia ka përtuar përgjigjen.

"As nuk të kisha në listë me të marr", i përgjigjet Dajana dhe me ironi shton: "Dërrasë unë".

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Pilo Pna17/08/2019 15:14

Krye dërrasë..!

Shto koment

Denonco