FOTO/ Bleona provon veten në një tjetër fushë që do ta bëjë më të famshme

FOTO/ Bleona provon veten në një tjetër fushë që do ta bëjë më të famshme

13:01, 17/08/2019

Këtë herë këngëtarja e njohur Bleona Qereti  ka zbuluar për ndjekësit e saj se ka lidhur kontratë me një kompani të rëndësishme, “Taryn Brown + Company”, e cila merret me promovime, reklamime dhe projekte të ndryshme të kësaj fushe.

 Vetë Taryn Brown është shprehur për “Yahoo Finance” kështu:
“Bleona është një artiste indipendente që ka ngritur standardet me talentin, vokalet dhe personalitetin ‘divë’”. Si Taryn dhe pjesëtarët e tjerë të kompanisë, ashtu dhe Bleona janë shumë të lumtur për këtë bashkëpunim.

Përveç kësaj risie në karrierën e saj, këngëtarja ka paralajmëruar dhe një këngë të re, por nuk ka zbuluar asnjë detaj më tepër në lidhje me këtë.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco