Parashikimi i fundjavës nga Meri Shehu: Dita juaj do t'i përngjajë.....

Parashikimi i fundjavës nga Meri Shehu: Dita juaj do t'i përngjajë.....

12:52, 17/08/2019

Dashi

Këto ditë përpiquni të gjeni mbështetje shpirtërore tek vetja juaj apo tek ajo pjesë shpirtërore e pastër apo që ka mbetur e pastër .Në dashuri arrrini një qëllim

Demi
Mund të përfundoj me sukses një çështje familjare ose ti jepni fund një plani për ndonjë blerje pronësie i cili mund të dështoi ose shtyhet në kohë. Filloni një periudhe me prioritet jetën sentimentale

Binjaket
Nëse ju ka mbetur energji mund ta shfrytëzoni këto dy ditë për të bërë një takim ku do deklaroni idetë dhe planet tuaja. Ka shans të jeni të suksesshëm. Në jetën personale mund të ndodh një kthesë e rëndësishme

Gaforrja
Sot ka shanse të kuptohet nga të gjithë thembra juaj e Akilit. Kujdes pikërisht aty ku ndjeheni me të fortë pasi kthehet kundra jush

Luani
Një lidhje e fshehtë do ju kërkoj më shumë përkushtim dhe zotërim. Kjo mund të prish ekuilibrat e tjerë në jetën tuaj por do vendosë ekuilibrin tuaj shpirtëror

Virgjeresha 
Sot mund të zbuloni një prapaskenë apo nje tradhëti që do ju behet në një çeshtje pune apo personale. Zakonisht është një mashkull që ju prish pune

Peshorja
Në momentin e fundit mund të merrni shkëlqimin dhe aprovimin që do donit në një lidhje personale apo në një çeshtje të rëndësishme pune

Akrepi
Dita juaj do ti përngjaj një orgazme ku ka ardhur momenti të shijoni. E mira qëndron tek momenti ku duhet ta rrëmbeni me çdo kusht suksesin

Shigjetari
Ju do kuptoni sot se keni nje yll që ju ndjek dhe ju udheheq. Mesazhet që vijnë nga universi do ju drejtojne drejt nje periudhe optimiste

Bricjapi
Do ndjeheni se ka ardhur momenti të ndaheni nga një detyrim në kohë në çeshtjet ekonomike apo nga nje premtim që ju ka lodhur

Ujori
Dita e sotme do jetë si nje ndriçim i nja fari ne det ku është e nevojshme drita e tij në një moment reflektimi apo hutimi sidmos në çështje të panjohura më parë

Peshqit
Do keni nje propozim të rëndësishëm në lidhje me një punë dhe duhet ta merrni në konsiderate pasi nuk do keni propozime kaq të mira

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco