VIDEO/ Goditi të pasmet e modeleve miliardieri italian ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit

VIDEO/ Goditi të pasmet e modeleve miliardieri italian ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit

15:05, 16/08/2019

Gianluca Vacchis vazhdimisht poston në Instagramin e tij video të tij duke performuar me vajza të reja modele.

Por italiani milioner 52-vjeçar ka hasur në shumë kritika në rrjetet sociale pas postimit të një videoje ku shihet duke goditur në të pasmet e katër modeleve në bikini, në jahtin e tij privat.

Disa madje pyesin nëse e dashura e tij që nga vitit 2017, Sharon Fonseca, e aprovon një gjë të tillë.

Ndërsa të tjerët thonë se vajzat e filmuara nuk e respektojnë veten dhe ‘po ndjekin vetëm paratë’.

Por playboy italian i’u ka mbyllur gojën të gjithë ndjekësve me një tjetër video.

Ai shfaqet i veshur si grua dhe ku shihet teksa modelet e videos së parë qëllojnë Gianlucën tek vithet.

Ai ka shkruajtur krahas videos: ‘Në jetë mund të jemi dhe të bëjmë gjithçka që duam dhe dëshirojmë!Thjesht buzëqeshni dhe shijoni jetën tuaj’.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco