FOTO/ Gigi Hadid harron Zayn Malik, gjen lumturinë e një mashkulli tjetër

FOTO/ Gigi Hadid harron Zayn Malik, gjen lumturinë e një mashkulli tjetër

22:32, 14/08/2019

Modelja e njohur Gigi Hadid Ă«shtĂ« kapur mat me tĂ« dashurin e saj tĂ« ri, Tyler Cameron. Çifti u forografuan teksa dilnin nga njĂ« bar. Dyshja e kanĂ« nisur romancĂ«n e tyre nĂ« fillim tĂ« gushtit, ose tĂ« paktĂ«n atĂ«herĂ« i dashuri i ri u pa teksa dilte nga apartmaneti i Gigi-t nĂ« 6 mĂ«ngjesit.

Pak minuta më vonë ka dalë edhe vetë modelja. Gigi Hadid nuk ka shumë kohë që është ndarë nga Zayn Malik.

Ata u ndanë dhe u bashkuan disa herë, mirëpo pas shkëputjes së fundit, Gigi duket se gjeti lumturinë në krahët e Tyler Cameron.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco