FOTO/ Kylie Jenner mahnit me pamjen pa fotoshop

FOTO/ Kylie Jenner mahnit me pamjen pa fotoshop

15:43, 14/08/2019
A+ Aa A-

Kylie Jenner festoi ditëlindjen e saj të 22-të disa ditë më parë në Itali dhe siç mund ta mendoni fotot në ‘Instagram-in’ e saj nuk kanë munguar.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me Stormi-n në krahë të veshura me të njëjtin fustan. Mirëpo, pranë saj kanë qenë dhe paparacët, të cilët nuk e kanë lënë këtë moment t’i shpëtojë.

Sipas ‘Cosmopolitan’, fotot e paedituara të Kylie-t duken po aq bukur sa dhe ato në ‘Instagram’, format e trupit njësoj dhe ‘make up-i’ perfekt.

E gjithë familja e Kylie-t akuzohet shpeshherë për ‘photoshop’ të dështuar, por siç mund ta shikoni dhe vetë ajo personalisht duket njësoj dhe në jetën reale

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco