Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do e shohim sezonin e ri

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do e shohim sezonin e ri

15:04, 14/08/2019

Moderatorja e këngëtarja shumë e komentuar në media, Luana Vjollca i ka mbaruar pushimet në Dhërmi ku ndodhej me familjen e saj, mamanë, motrat dhe mbesën. 

Luana është rikthyer në Tiranë dhe menjëherë ka nisur punën për sezonin e ri televiziv. Pak muaj më parë u përfol se moderatorja është larguar nga Top Channel, por në foton e fundit të postuar në Instagram, ajo bën të ditur se do e shohim sërish në këtë televizion.

"Startuam punen per sezonin e ri televiziv. Mezi po pres", shkruan Luana, por nuk e ka bërë ende të ditur nëse do risjellë sërish "Shiko kush luan" apo ndonjë emision të ri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Katoliku demokrat17/08/2019 22:09

Aman mos na i jepni keto lajme kaq "tronditese". Po tani si t'ja beren yve e neve.Po te hahet?Te pihet tani qe Luana iku nga TOP CHANNEL.Jeta do na duket bosht?Kur mendon qe Luana iku....Dielli nuk do ndricoje me,do nxihet.Deti do terbohet.Semaforet nuk do funksionoje....Aeroportet do mbyllen....Aman Luana kthehu te TOPI se nuk ka me kuptim jeta.AMAN KTHEHU TE TOPI

Shto koment

Denonco