Eni Çobani fotografohet për herë të parë me rroba banjo

Eni Çobani fotografohet për herë të parë me rroba banjo

11:29, 14/08/2019

Juristja shumë e dashur për shqiptarët, Eni Çobani ka nisur prej disa ditësh pushimet dhe nga këto ditë relaksi ka postuar shpesh foto, herë duke pozuar në vende të mrekullueshme e herë nga deti.

Në foton e fundit Eni shfaqet me rroba banjo të zeza me trup, kapele të bardhë dhe varëse teksa pozon buzë detit, shkruan Xing.al.

"Gjerat perfundojne, njerezit ndryshojne, po a e dini cfare? Jeta vazhdon", është mesazhi që juristja ka dhënë për fansat e saj.

Eni ka marrë komplimente të shumta nga komentuesit të cilët i shprehin dhe admirimin që kanë ndaj saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Niku14/08/2019 11:45

Uaaaa sa e mire anija qe duket ne sfond

Shto koment

Denonco