VIDEO/ Rasheli me breshëri automatiku, si një djalë i keq

VIDEO/ Rasheli me breshëri automatiku, si një djalë i keq

11:03, 14/08/2019

Gjithmonë e kemi parë në ekranet televizive. Ajo është një ndër femrat më të bukura dhe më të dëshiruara ndër shqiptarë.

Fjalën e kemi për Rashel Kolanecin e cila së fundmi është shfaqur shumë ndryshe duke treguar edhe karakterin e saj pak maskilist duke dalë në një qendër poligoni ku nuk është kursyer aspak përkundrazi.

Ka rrëmbyer mitralozin dhe në video shkruan: “Më fal mami, jam një djalë i keq”.

Duhet të themi se ajo është bërë e famshme për format e saj bombastike dhe ndiqet një numër i madhe personash në rrjetet sociale. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sorry mama, i’m a bad boy????

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco