FOTO/ Mbushur me lule dhe prej guri, Sonila Meço tregon super vilën

FOTO/ Mbushur me lule dhe prej guri, Sonila Meço tregon super vilën

10:46, 14/08/2019

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço po i kalon pushimet në Dardhë të Korçës me bashkëshortin dhe vajzën. Atje Sonila po pushon në vilën e saj që ndodhet mes gjelbërimit.

Së fundmi moderatorja ka postuar disa foto nga vila dy kate që të dhuron një pamje mahnitëse, e ndërtuar e gjitha prej guri dhe me një oborr plot me lule, shkruan Xing.al.

"Të 'ushqesh' një kopësht me lule nis me duart në pleh, por përfundon duke ushqyer shpirtin. Në shtëpizën tonë jemi të gjithë kopshtarë", shkruan Sonila krah fotove të publikuara.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco