FOTO/ Moda më e re e tualetit, shikoni çfarë u bëjnë syve vipat

FOTO/ Moda më e re e tualetit, shikoni çfarë u bëjnë syve vipat

10:36, 14/08/2019

Kur bëhet fjalë për modë apo tualet, VIP-at e huaj dhe shqiptarë janë të parët që përpiqen t’i ndjekin.

Këtë herë bëhet fjalë për trendin më të ri të tualetit, ku vajzat eksperimentojnë me tonet e syve jo vetëm në atë zonë, por dhe rreth e qark saj. Së fundmi e kemi parë tek videoklipi më i ri i Tayna-s dhe Dafina Zeqirit, ku kjo e fundit ka përdorur një ton të errët, pothuajse të kuq.

Të njëjtën mënyrë lyerje sysh e ka bërë dhe Vesa Luma, e cila ditën e sotme ka publikuar një foto të vjetër të saj, ku sytë dhe pjesën rreth tyre duket se e ka lyer me një ton të ndezur rozë.

Një tjetër artiste që gjithmonë eksperimenton me ‘look-un’ është dhe Kida, që sigurisht nuk ka lënë pa provuar dhe trendin në fjalë, me një ton të kuq të mbytur dhe më pak të ekzagjeruar se artistet e tjera.

Të njëjtën ton dhe mënyrë aplikimi në fytyrë si Vesa, kishte përdorur dhe Kim Kardashian në fotot e fundit të nga seti fotografik së bashku me Kylie Jenner.

Këtë trend në fakt e kemi parë prej vitesh në pasarela të ndryshme, në koncerte, apo dhe nga ‘youtuber’ të ndryshëm. Tani duket se ky ‘look’ është kthyer në të preferuarin e VIP-ave dhe këngëtareve për projektet e tyre, kjo sigurisht vlen për ato që guxojnë të eksperimentojnë shkruan revista Who.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco