FOTO/ Rozana ua kalon edhe 20 vjeçareve, e nxehtë me bikini

FOTO/ Rozana ua kalon edhe 20 vjeçareve, e nxehtë me bikini

10:22, 14/08/2019

Artistja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram foto me rroba banje dhe mund të themi se pavarsisht moshës, ajo duket shumë në formë.

Rozana mbushi 40 vjeç nĂ« korrik tĂ« kĂ«tij viti kur u shpreh se Ă«shtĂ« lodhur shumĂ« pĂ«r t’i bĂ«rĂ« kĂ«to vite. Gjithsesi mosha duket tĂ« mos jetĂ« aspak problem pĂ«r tĂ« sepse vazhdon tĂ« jetĂ« po aq energjike sa gjithmonĂ«.

Momentalisht Rozana ndodhet në Greqi, Santorini, ku po kalon pushimet. Fotoja e saj e fundit është po ashtu një foto me rroba banje të zeza ku bien në sy format e saj trupore që duket vetëm sikur me vitet janë përmirësuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco