Wanda Nara në ‘vendin e saj të preferuar’ foto intime me Icardin

Wanda Nara në ‘vendin e saj të preferuar’ foto intime me Icardin

09:49, 14/08/2019

Ish moderatorja dhe modelja seksi, Wanda Nara dhe lojtari shumë i diskutuar kohët e fundit përsa i takon merkatos Mauro Icardi janë fotografuar në momete intime në pishinë.

Pamjet nga liqeni, shëtitjet me anije, darkat e shtrenjta janë disa nga postimet që Wanda ka publikuar në Instagram.

Gjithashtu modelja ka publikuar foto nga momente të nxehta me Icardin.

Ata shihen teksa dhurojnë puthje të nxehta dhe Nara ka pohuar se vendi i saj i preferuar në botë  janë krahët e burrit të saj.

Fotoja ka marrë me mijëra pëlqime në pak orë dhe është konsideruar si një nga fotot më të nxehta të çiftit.

View this post on Instagram

Mio posto preferito

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco