Plaçkitet burri i Jennifer Lopezit

Plaçkitet burri i Jennifer Lopezit

22:11, 13/08/2019

Alex Rodriguez shkoi për të ndjekur ndeshjen e bejsbollit, kur u kthye gjeti veturën bosh.

Bashkëshorti i Jennifer Lopezit të dielën kishte udhëtuar me makinë në drejtim të San Franciscos për të ndjekur ndeshjen Giants-Phillies.

Pas që u kthye nga ndeshja, partneri i JLo vuri re se është plaçkitur dhe vlera e gjërave të humbura shkon deri në gjysmë milionë dollarë.

Raportimet thonë se në makinën me qira bejsbollisti kishte bizhuteri, një laptop, dhe pajisje të tjera elektronike, të cilat u vodhën nga hajdutët.

Ngjarja ka ndodhur në dhjetë të mëngjesit dhe policët lokalë e kanë bërë primare zbardhjen e kësaj çështje.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco