Modelja shqiptare lë nam në plazh, skena seksi me të dashurin

Modelja shqiptare lë nam në plazh, skena seksi me të dashurin

21:47, 13/08/2019

Tika Camaj është një ndër modelet shqiptare që vazhdon të bëjë karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Dy vite më parë kishte konfirmuar se ka kurorëzuar lidhjen me fejesë me David Silvermanit.

Megjithëse martesa mes tyre nuk duket në horizont, bukuroshja dhe amerikani vazhdimisht të shijojnë çdo moment të jetës.

Çifti tashmë ka nisur që pushimet verore dhe po shijojnë plazhet e shteteve evropiane, ku së fundi janë ndalur në Capri të Italisë.

“Me dashuri nga Capri. Më ndiqni në rrjet”, ka shkruar bukuroshja ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram.

Camaj kohët e fundit ka marrë pjesë në “Javën e Modës në Miami” teksa ka parakaluar në pistën e modës.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

With love from Capri #files ?? @followmenetwork

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco