Duket e pabesueshme! Rita Ora reagon për Dafina Zeqirin dhe Taynan, dhe e shpjegon me pak fjalë

Duket e pabesueshme! Rita Ora reagon për Dafina Zeqirin dhe Taynan, dhe e shpjegon me pak fjalë

21:25, 13/08/2019

Bashkëpunimi më I ri mes Dafina Zeqirit dhe Taynës bëri padyshim shumë bujë në të shtypin rozë shqiptar.

Stili i pakundërshtueshëm i vajzave dhe inovacioni i tyre duket se ka tërhequr edhe vëmendjen e Rita Orës.

Këngëtarja me origjinë nga Kosova e kthyer tashmë në një yll botëror kishte disa fjalë për bashkëpunimin e vajzave.

"Pse janë vajzat kosovare kaq të paarritshme? E dashuroj vendin nga jam dhe më pëlqen të shoh femrat të marrin kontrollin dhe të jenë vetvetja e të fyrmëzojnë. Faleminderit vajza që përfaqësoni lirinë dhe i tregoni vajzave të tjera që është në rregull të jesh e pavarur dhe seksi në të njëjtën kohë", shkruan Rita.

Postimin e Ritës, Dafina e ka publikuar në Instagram dhe shkruan: "Prapa çdo femre të suksesshme është një grup me femra të tjera të suksesshme të cilat e mbështesin. Rita Ora ti je shembulli më i mirë. Të dua".

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco