VIDEO/ Oriola Marashi 'tërbon' shoferët rrugës, me tanga në motorr

VIDEO/ Oriola Marashi 'tërbon' shoferët rrugës, me tanga në motorr

13:46, 13/08/2019

Modelja e njohur Oriola Marshi  është shumë aktive në rrjetin socila Inatgram.

Ajo herë pas herë publikon foto dhe video që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

E së fundmi modelja po kalon pushimet e saja në Ibiza të Spanjës nga ku ka publikuar foto dhe video të ndryshme.

Por ajo që tërhoqi më shumë vëmëndje ishte video-ja e publikuar në Instastory, e  hipur në motorr, në mes të rrugës e veshur me tanga.

“Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës”,- shkruan Oriola Marashi, ndërsa e shoqëron me emoji të qeshurash.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco