Wanda Nara dhe Icardi shfaqen në momente intime, modelja bllokon komentet në FOTO

Wanda Nara dhe Icardi shfaqen në momente intime, modelja bllokon komentet në FOTO

10:54, 13/08/2019

Wanda Nara dhe lojtari shumë i diskutuar kohët e fundit përsa i merkatos Mauro Icardi së fundmi ndodhen me pushime.

 Pamjet nga liqeni, shëtitjet me anije, darkat e shtrenjta janë disa nga postimet që Wanda ka publikuar në Instagram.

Gjithashtu modelja ka publikuar foto nga momente të nxehta me Icardin.

Ata shihen teksa dhurojnë puthje të nxehta por ajo që ra në sy ishte se Wansa kishte mbyllur komentet tek kjo foto.

Fotoja ka marrë me mijëra pëlqime në pak orë dhe është konsideruar si një nga fotot më të nxehta të çiftit.

Image

ImageImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco