‘Kujdes nga Hëna e Zezë do bini në kurth’, Meri paralajmëron këtë shenjë

‘Kujdes nga Hëna e Zezë do bini në kurth’, Meri paralajmëron këtë shenjë

10:01, 11/08/2019

Astrologia Meri njofton se planeti Mars ndodhet përballë Hënës së Zezë e për këtë arsye do kemi instikt të fortë që na çon drejt peripecive dhe vështirësive.

Për një moment gjithçka mund të përmbyset. Marrëdhëniet e qëndrueshme ose rigjenerohen ose rrezikojnë të prishen. Përballje, antagonizëm xhelozi por edhe pasion krijues. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Binjakët
Mos tentoni të bëni gjëra të cilat janë një risk në çështje ligjore apo kontakte me jashtë apo udhëtime. Gjithsesi një femër/mashkull edhe për ju do sjellë ndryshimin për mire apo për keq.

Gaforrja
Sot mund t'ju afrohet një person i cili do t'ju joshë dhe që kërkon t'ju rrëmbejë gjithçka keni si në çështjet ekonomike ashtu edhe shpirtërore.

Luani
Dikush mund t’ju josh kaq shumë sa t'ju detyrojë të bëni një marrëveshje në bazë të joshjes. Ndaj kujdes.

Hëna e Zezë në shenjën tuaj tregon se jeni delikat nga ndikimet e jashtme dhe mund të bini në kurthin e një femre/mashkulli që dëshiron t'ju zotërojë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco