Sa herë bën sek... brenda natës/ Shokon përgjigja e Ana Lika

Sa herë bën sek... brenda natës/ Shokon përgjigja e Ana Lika

20:11, 10/08/2019

Ana Lika u ka mundësuar ndjekësve të tyre në Instagram t’i bëjnë pyetje nga më të ndryshmet, e njëra nga to tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Një fans i kishte parashtruar aktores pyetjen se sa herë bën marrëdhënie seksuale brenda natës. Bukuroshja ishte e prerë në përgjigje, ‘10’ ja ktheu ndjekësit.

Ajo është shumë korrekte me ndjekësit dhe liria e saj në rrjete sociale bën që ajo të jetë në vëmendjen e mediave.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco