Nuk do ta besoni sa kushton këmisha që mban veshur Lori Hoxha në këtë FOTO

Nuk do ta besoni sa kushton këmisha që mban veshur Lori Hoxha në këtë FOTO

15:48, 10/08/2019

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale.

Fashionistja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik në të veshur dhe shijen e hollë.

Ajo është shumë aktive në Instagram dhe Snapchat ku publikon shpesh foto e video të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj.

Por jo vetëm kaq trashigimtarja e Top Channel komentohet gjatë dhe luksin që ajo paraqet në fotot e saj.

E së fundmi faqja e njohur në Instagram what.they.wearin ka publikuar çmimin e këmishës që mban veshur Lori.

Këmisha është e markës balenciaga dhe kushton plot 695 euro.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco