FOTO/ Biznesmen i fuqishëm/ Zbulohet kush ia paguan pushimet Gentës së BB

FOTO/ Biznesmen i fuqishëm/ Zbulohet kush ia paguan pushimet Gentës së BB

13:08, 10/08/2019

Genta Gjalpi u bë e famshme nga pjesëmarrja në "Big Brother", por sot është një nga personazhet më të komentuar në media e që shpeshherë shkakton lajm me deklaratat e bujshme apo fotot që poston në rrjete sociale.

Së fundmi Genta ka postuar një foto nga pishina ku shfaqet bashkë me mikun e saj më të ngushtë, menaxherin Xhani Demika të cilin e ka plakur me aplikacionin e famshëm që përdorën VIP-at.

Genta me humor shkruan se ky është plaku që i pagon pushimet dhe se ai është ndër biznesmenët më të fuqishëm.

"Zbulohet plaku qe i i pagon pushimet Gentes. Ai quhet Xhemal Demika , kur ishte i ri ka punuar menaxher kengetaresh, ndersa tani ai eshte nje nder biznesmenet me te fuqishem te naftes ne Ballsh", shkruan Genta.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Trx10/08/2019 15:09

Si duket ja menaxhoka plaçken ky plaku Gjalpit, ndryshe ska si perkthehet sposorizimi.

Shto koment

Denonco