Parashikimi i fundjavës nga astrologia Meri: Jeta erotike do jetë në kulmin e lulëzimit për këto shenja

Parashikimi i fundjavës nga astrologia Meri: Jeta erotike do jetë në kulmin e lulëzimit për këto shenja

11:11, 10/08/2019

 Dashi
Një femër në rrethin tuaj shoqëror do përpiqet të ngacmoj situatat tuaja në shoqeri dhe në lidhjet tuaja të qëndrueshme duke dashur tju hedh në pasione të rrezikshme

Demi
Pozicionet tuaja në një punë apo në një publicitet do provokohen nga një person me qëllime shumë antagoniste duke krijuar një situatë të vështirë rreth jush. Kujdes në një lidhje apo martesë

Binjakët
Mos tentoni të bëni gjëra të cilat janë një risk në çështje ligjore apo kontakte me jashtë apo udhetime. Gjithsesi një femër edhe për ju do sjell ndryshimin për mirë apo për keq

Gaforrja
Sot mund t’ju afrohet një person t’ju josh kryesisht femër që kërkon t’ju rrëmbej gjithçka keni si në çështjet ekonomike ashtu edhe shpirtërore

Luani
Dikush mund të josh kaq shumë ju sa tju detyroj të bëni një marrëveshje në bazë të joshjes. Por mund të keni edhe një femër që ju kundërshton në jetën tuaj apo në një martese apo bashkëpunim

Virgjeresha
Do merrni një vendim sot për një çështje pune apo një ndryshim në jetën tuaj i cili duket se ju rigjeneron por kujdes nga komplikimet ne vazhdim

Peshorja
Do merrni një lajm i cili do ju shtoj shumë pasionin për të bërë gjëra me ndjenje apo udhëtime dhe takime të këndshme. Por gjithmonë egziston risku i të sorrollaturit kot

Akrepi
Duhet të gjeni pasionin në jetën tuaj dhe të bëheni antagonist me veten që ju bëne rezistente ndaj ndryshimeve dhe flirteve apo jetës erotike dhe riskut

Shigjetari
Nje plan shumë ambicioz i fshehtë dhe teper instiktiv mund tju nxjerr nga rutina dhe të bëni gjëra të cilat në një moment tjetër do kërkonin shumë para dhe kurajo

Bricjapi
Mund të merreni me çështjet ekonomike dhe të fitoni nëse do mbështeteni në instiktin tuaj apo të mendoni të shpenzoni për shtëpi apo për një femër

Ujori
Sot hëna e zezë në shenjën tuaj tregon se jeni delikat nga ndikimet e jashtme dhe mund të bini në kurthin e një femre që dëshiron tju zotëroj

Peshqit
Ju duhet forcë shpirterore dhe shumë besim per tu berballur me emocione dhe ndjenja shumë të forta që do provokohen tek ju. Në rastin më të mirë do bëheni artist dhe krijues në rastin me të keq thjesht hakmarres te frikshëm

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco