FOTO/ 10 imazhet e Kejvina Kthellës me minibikini që nxitën imagjinatën  dhe 'tërbuan' rrjetin

FOTO/ 10 imazhet e Kejvina Kthellës me minibikini që nxitën imagjinatën dhe 'tërbuan' rrjetin

10:47, 10/08/2019

Qëkurse është bërë pjesë e spektaklit “Xing me Ermalin”, velina Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve si në mediat rozë ashtu edhe në rrjetet sociale.

 E ndjeku nga mijëra fansa Kejvina Kthella nuk i ndalon për asnjë çast foto provokative ku tregon format e saja bombastike me minibikini.

E nisur nga kjo më poshtë janë 10 imazhet ku modelja ka pozuar me bikini duke mos i lënë vend imagjinatës. 

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco