Pas dy vitesh lidhje, çifti i njohur i japin fund çdo gjëje

Pas dy vitesh lidhje, çifti i njohur i japin fund çdo gjëje

21:59, 23/07/2019

Cole Sprouse dhe Lili Reinhart janë ndarë pas gati dy vjet lidhje, konfirmojnë burime të JustJared.com, përcjellë GazetaBlic.

Aktori 26-vjeçar thuhet se ishte dëgjuar se i kishte thënë një shoku përndajren, ndërsa ishte në një parti në Comic-Con.

Cole 26 vjeçar dhe Lili, 22 vjeçare, ishin në mbrëmje së bashku për të promovuar shfaqjen e tyre në Riverdale, edhe pse ata thuhet se nuk kaluan shumë kohë së bashku.

Yjet e rinj janë ende miqësor prandaj dhe u ulën pranë njëri-tjetrit gjatë panelit të shfaqjes së tyre.

Rastësisht u zbuluar se Cole dhe Lili ishin një çift në korrik 2017 pasi ata ishin parë duke u puthur në ngjarjen Comic-Con.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco