Chelsea Clinton bëhet nënë për herë të tretë, ky është emri i veçantë që i ka vendosur djalit

Chelsea Clinton bëhet nënë për herë të tretë, ky është emri i veçantë që i ka vendosur djalit

21:39, 23/07/2019

Vajza e ish-presidentit Bill Clinton dhe ish-sekretari i shtetit Hilari Klinton, Chelsea Clinton është bërë nënë për të tretën gjatë ditës së sotme.

Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin, Jasper.Lajmin e ka dhënë vetë Chelsea përmes një statusi në ‘Twitter’.

Kujtojmë që ajo është e martuar prej vitesh me Marc Mezvinsky dhe kanë tre fëmijë.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco