FOTO/ I ngre këmbët lart! Deputetja s*ksi shqiptare nis pushimet, por ja çfarë i bën burri!

FOTO/ I ngre këmbët lart! Deputetja s*ksi shqiptare nis pushimet, por ja çfarë i bën burri!

20:30, 22/07/2019

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, e njohur për format e saj të kolme, Duda Balje, ka filluar pushimet me bashkëshortin dhe familjen e saj.

Image

Deputetja ka postuar një fotografi nga këto pushime, ku shihet se po kalon kohë shumë të mirë dhe relaksuese përkrah bashkëshortit të saj.

Ajo me këto fotografi ka treguar se bashkëshortin e ka gjithmonë prapa saj, madje duke e shkruar këtë.

Por në njërën prej këtyre fotografive, të cilën ajo vetë e ka postuar në rrjetet sociale, burri i saj e ka ngritur këmbën dhe ia ka vënë në qafë deputetes seksi, e cila gjithsesi duket se  nuk është ndjerë e aspak e ofenduar, përkundrazi.

Duda nuk ka zbuluar vendin se ku kanë zgjedhur t’i kalojnë pushimet e kësaj vere.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco