Fustani e ‘tradhton’ Anxhela Peristerin, i zbulon pak nga pjesa intime

Fustani e ‘tradhton’ Anxhela Peristerin, i zbulon pak nga pjesa intime

16:34, 22/07/2019

Fustani e ka ‘tradhtuar’ Anxhela Peristerin. Këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar një foto të re në Instagram dhe në të shfaqet shumë joshëse.

Në pjesën e sipërme ajo e ka treguar gjoksin, por në atë të poshtme..., duket se e ka tradhtuar fustani i cili i zbulon pak nga pjesa intime.

Megjithatë në përshkrimin e fotografisë ajo thotë se ndihet në mënyrë të përkryer.

Kujtojmë se ajo po e shijon suksesin e bashkëpunimit me Gold AG, këngën ‘Fiksim.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco