FOTO/ ‘Jam si Lamborghini’/ Këngëtarja shqiptare provokon me poza të nxehta

FOTO/ ‘Jam si Lamborghini’/ Këngëtarja shqiptare provokon me poza të nxehta

15:13, 22/07/2019

Nuk ka dyshim që Flaka Krelani është një nga këngëtaret që me zërin unik ka bërë për vete mijëra ndjekës në Instagram.

Mirëpo së fundmi këngëtarja është komentuar gjatë dhe për format e saja trupore.

Dhe së fundmi ajo po i vë flakën Instagramit me fotot që po publikon..

E tillë ishte dhe fotoja që publikoi në  profilin e saj në Instagram.

Këngëtarja  ka ndarë me ndjekësit foton ku shihet duke ekspozuar format në bikini, ku siç duket këngëtarja ka kaluar ditën në pishinë.

E në mbishkrimin e kësaj fotoje Flaka ka shkruar: “Nëse Lamborghini Aventador do të ishte një femër”.

Kështu këngëtarja tregon se e konsideron veten si një veturë Lambo, që janë nga veturat më të shtrenjta dhe më të shpejta.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco