FOTO/ E gjykuan për klipin e ri por Encës i ndodh e papritura

FOTO/ E gjykuan për klipin e ri por Encës i ndodh e papritura

13:14, 22/07/2019

 Është shkruajtur gjatë këto ditët e fundit për klipin më të ri të Encës të titulluar  ‘Jelous’.

Projektin muzikor ajo e shoqëroi edhe me një videoklip të nxehtë, i cili është komentuar shumë.

Enca kishte zgjedhur disa vajza me të pasme bombastike, të cilat nuk ngurronin t’i ekspozonin të veshura me bikini.

Klipi bëri xhiron e rrjetit dhe përpos komenteve pozitive  ka pasur edhe nga ata që e kanë quajtur të tepruar.  

Mirëpo kënga që është “trending” në vend të parë është pikërisht “Jealous” e Encës.

Ndoshta ngaqe ka më shumë se 2 ditë që është publikuar sepse me siguri nuk do jetë për shumë kohë në vend të parë pasi “Shqiptar” e Mozzik dhe Unikkatil po ecën me ritme të çmendura.

Ja Top 5 këngët që po dëgjohen më shumë për momentin nga dëgjuesit shqiptarë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco