FOTO/ Modelja me trupin më të perfekt në botë tregon, se çfarë i pëlqen tek një mashkull

FOTO/ Modelja me trupin më të perfekt në botë tregon, se çfarë i pëlqen tek një mashkull

22:37, 21/07/2019

Në një intervistë të dhënë së fundmi, modelja që është votuar si një ndër femrat me trupin më perfekt në botë, Kelly Brook, ka treguar se çfarë  pëlqen më shumtë tek një mashkull.

Ajo ka rrëfyer, se i pëlqen një mashkull, që ka sens humori.

“Nëse një mashkull më bën të qeshë, ai më bën të lumtur”, ka treguar Brooks.

“Ai ka një shanc të mira, që të më bëjë për vete”

Më tej modelja ka treguar, se i pëlqejnë shumë surprizat dhe, nëse një mashkull arrin ta befasojë kohë pas kohe, sigurisht që do ta bënte gjithnjë edhe më shumë për vete.

“Më pëlqejnë ata që më surprizojnë dhe më hapin sytë për gjëra, që nuk i kam ditur”, ka zbuluar modelja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco