‘Je shumë fake!’ Tension në mes të emisionit mes dy moderatorëve shqiptarë

‘Je shumë fake!’ Tension në mes të emisionit mes dy moderatorëve shqiptarë

17:50, 21/07/2019

Gazetari Ervin Kurti ka thumbuar moderatoren Bora Zemani. I ftuar në “Treshat”, Kurti u pyet nga binjakët Romeo dhe Donald Veshaj nëse i duken ‘fake’ (fallco) si prezantues dhe ai ja tha në sy Borës.

“Këta të dy hajt më sepse janë edhe aktorë dhe e mbulojnë me humorin, por Bora është shumë ‘fake’,“- tha Ervini.

“Ou, pse more jam fake?”- e pyeti Bora, “Unë s’jam as e bërë.”

“Prit të të prek pak”- tha Ervini, -“Kshu e bërë s’je jo, por e thashë për batutë.”/dosja

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco