FOTO/ I përmendën hundën Blerina Bombaj jep një mesazh që duhet lexuar patjetër

FOTO/ I përmendën hundën Blerina Bombaj jep një mesazh që duhet lexuar patjetër

14:29, 20/07/2019

 Blerina Bombaj është një ndër personazhet më të preferuar për publikun shqiptar.

Ajo është dietologia që na sugjeron ushqimet e shëndetshme për të mbajtur trupin në formë.

Ajo është shumë aktive në llogarinë e saj të Instagramit e cila poston foto dhe video te ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu edhe nga ajo private.

Së fundmi, dietologia ka postuar një foto ku shfaqet pa pikë makijazhi, e sapo dalë nga dushi, por mbi të gjitha ka një mesazh shumë të fuqishëm që çdo njeri duhet ta lexojë.

Ajo i këshillon ndjekësit ta duan veten siç janë e dashurinë ndaj vetes ta nisin nga brenda.

"Asnjeri prej nesh nuk eshte perfekt, as nga jashte e as nga brenda! Por, nese duam te jemi te bukur, duhet tja fillojme nga brenda jashte, dhe sa me shume i rregullon ato brenda, aq me pak te mbeten per te rregulluar nga jashte, dhe madje edhe ato qe te mbeten, fillojne e te pelqejne, sepse ne fund ke kuptuar qe JE TI, NJE E VETME NE GJITHE RRUZULLIN TOKESOR. Por mbi te gjitha, me duhet te pohoj se mua hunda ime me duket dhe e bukur, pa dashur te merzis njeri domethene"- ka shkruar Blerina, ku të gjithë komentuesit e kanë pritur këtë mesazh me pozitivitet.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

PS20/07/2019 17:14

Vetem injoranti e shan HUNDEN, e theksoj me bindje dhe siguri te plote,injoranti shan HUNDEN!! dhe megjithmend ti blerina, krejt normale e ke por edhe sikur ta kishje te madhe apo tjetersoj, HUNDA nuk shahet; aty merr fryme, po nuk funksionoi ajo, bac u krye, shkove ne ps, per ate komentuesen e kam kete te fundit, po po shkove ne PS!

Shto koment

Denonco