Kejvina hap këmbët mes plazhit, gjoksi po i ‘shpërthen’

Kejvina hap këmbët mes plazhit, gjoksi po i ‘shpërthen’

18:33, 19/07/2019

Na çmendi fare.

Kejvina Kthella ka hedhur një fotografi në Instagram ku temperaturat te meshkujt mbase i ka bërë mbi 40 gradë celsius, shkruan Syri Kosova.

Kjo se, ajo shihet se është në plazh dhe kishte hapur këmbët.

Nga ana tjetër, gjoksi i saj dukej sikur do të shpërthente.

View this post on Instagram

Heavens nastiest Angel ????????

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco