Ledina Çelo tregon këmbët dhe makinën luksoze

Ledina Çelo tregon këmbët dhe makinën luksoze

23:01, 17/07/2019

Jeton si në parajsë.

Bukuroshja shqiptare, Ledina Celo, ka hedhur dy fotografi në Instagram ku mahniti me pamjen e saj, shkruan Syri Kosova.

Kjo se, këngëtarja tregoi dy gjëra në dy foto.

E para, janë këmbët e saj seksi ndërsa e dyta është vetura luksoze e saj!

View this post on Instagram

????

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco