E mbulojnë femrat dhe luksi, kush është djali i deputetit socialist që shijon “lekët e babit”

E mbulojnë femrat dhe luksi, kush është djali i deputetit socialist që shijon “lekët e babit”

23:22, 16/07/2019

 Djali i deputetit socialist Fidel Ylli i është futur muzikës, dhe për më tepër në mënyrë shumë luksoze.

Tre ditë më parë ai ka publikuar videoklipin e tij të parë, të cilin e ka xhiruar në bregdetin e Sarandës dhe Vlorës.

Ajo çfarë vihet re është se klipi është shumë i nxehtë, pasi në të paraqiten shumë vajza seksi, që provokojnë herë pas here të veshura me bikini.

‘Look Back’ titullohet kënga, e cila është shkruar nga vetë ai dhe pritet të kthehet në një hit veror.

Djali i deputetit ka zgjedhur për emrin e artit Big Cruz, kjo sepse ai është rritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është më afër gjuhës ndërkombëtare.

Mesa duket kjo këngë e ka rikthyer Big Cruz në vendlindje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari20/07/2019 00:00

Hajde ketu tek babi, ketu eshte parajsa e maskarenjve, sepse ne SHBA nuk te pjerdh askush. Hajde bli femra pabukse sa te duash ketu, sepse keshtu e beri babi muti Shqiperine! Mut fare!

Shto koment

Denonco