Koha kur burri i Almedës e kafshonte gruan e aktorit të njohur turk

Koha kur burri i Almedës e kafshonte gruan e aktorit të njohur turk

20:35, 16/07/2019

Ata që të dy janë aktorë.

Madje, Tolgahan Sayisman dhe Fahriye Evcen kanë një film të përbashkët ku të dy kanë rolin kryesor, shkruan Syri Kosova.

Fjala është për filmin e quajtur “Ask Tutulmasi” (Dashurinë mbaje) që është prodhim I vitit 2008.

Një nga skenat në klip është edhe momenti kur Tolga e kafshon në dorë Fahriye.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco