Dikur jepte lajme me gjoksin jashtë, aktorja shqiptare ‘ndez’ Instagramin me FOTO provokuese

Dikur jepte lajme me gjoksin jashtë, aktorja shqiptare ‘ndez’ Instagramin me FOTO provokuese

19:19, 16/07/2019

Dikur jepte lajmet me gjoksin jashtë, ndërsa sot është një nga femrat më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Po flasim për aktoren, Eliona Pitarka, e cila njihet për format e saj “bombastike” fizike.

Së fundmi, 28-vjeçarja ka publikuar disa foto në Instagram, ku shfaqet tejet “provokuese”.

E veshur me bikini dhe një bluzë të bardhë, Eliona shihet teksa po shijon këto ditë të nxehta, duke u freskuar në det.

Aktorja e Apartamentit 2XL njihet për fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale, duke tërhequr vëmendjen e fansave.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco