Modela e njohur shqiptare pranon hapur se ka bërë buzët por është penduar

Modela e njohur shqiptare pranon hapur se ka bërë buzët por është penduar

14:25, 16/07/2019

Vildane Zeneli është një ndër modelet më seksi në Shqipëri dhe Kosovë. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale duke ndarë me ne rutinën e jetës së saj të përditshme.

Fotografitë e shpeshta që modelja poston në rrjetet sociale janë shumë të komentuara, për shkak të linjave perfekte që ajo posedon.

SĂ« fundmi, ajo ka qenĂ« e ftuar nĂ« emisionin “N’drrimi NatĂ«s” ku ka folur mĂ« shumĂ« pĂ«r jetĂ«n e saj private, e cila ka pranuar se ka bĂ«rĂ« ndĂ«rhyrje kirurgjikale nĂ« fytyrĂ«n e saj, por Ă«shtĂ« shprehur se Ă«shtĂ« penduar tepĂ«r shumĂ« pĂ«r bĂ«rjen e buzĂ«ve.

“Pse i bĂ«re buzĂ«t?”- e ka pyetur moderatori Alaudin Hamiti modelen.

Ajo nuk ka nguruar aspask dhe është shprehur:

“I bĂ«ra prej qejfit. Po palidhje shumĂ«, i kam rĂ«nĂ« pishman dhe tani dua t’i heq”

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco