FOTO/ Vjehrra  i bën konkurrencë Kinsey Wolanskit, ajo dhuron skena të zjarrta në stadium

FOTO/ Vjehrra i bën konkurrencë Kinsey Wolanskit, ajo dhuron skena të zjarrta në stadium

13:15, 16/07/2019

Modelja Kinsey Wolanski është duke shijuar famën e saj.

Bukuroshja polake ishte në qendër të vëmendjes pasi arriti që të futej në fushë gjatë finales së Championsit, mes Liverpoolit dhe Tottenhamit.

Wolanski arriti t’i bënte të gjithë për vete, duke u shndërruar në një personazh publik në media dhe rrjetet sociale.

Por teksa mijëra tifozë ndiqnin ndeshjen e rëndësishme mes Anglisë dhe Zelandës së Re gjatë finales së Kupës së Botës një tjetër suprizë ka pushtuar stadiumin.

Kësaj radhe nuk ishte bukuroshja ruse Kinsi Volanksi, por vjehrra e saj.

Nën gjurmët e nuses, e veshur me rrobebanjo në ngjyrë të zezë, nëna e Vitali Zdorovetksi është futur në stadium teksa në rrobat e saj reklamonte faqen e djalit.

Ka qenë vetë modelja ruse, Kisni Volanks që ka publikuar një foto të vjehrrës së saj, sipër të cilës shkruan: “Mamaja më e paparë”.

ImageImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco