FOTO/ Ori Nebiaj largohet nga ‘Wake up’ dhe nuk do ta besoni se cila aktore e njohur e ka zëvëndësuar

FOTO/ Ori Nebiaj largohet nga ‘Wake up’ dhe nuk do ta besoni se cila aktore e njohur e ka zëvëndësuar

12:42, 16/07/2019

Moderatoren e njohur Ori Nebiaj  jemi mësuar ta shohim çdo ditë në emisionin e mëngjesit ‘Wake up’po  prej disa ditësh ajo ka njoftuar largimin e saj nga ky emision.

Tani Nebiaj po merret me një tjetër emision që e drejton prej kohësh  “Pushime on Top”. 

Dhe ditën e sotme kolegu i saj moderatori Isli Islamaj ka gjetur zëvëndësuesen e Orit dhe është aktorja e njohur Zamira Kita.

“Mirëmëngjesi të gjithëve, shikoni kush më ka ardhur në studio për të prezantuar bashkë sot”, dëgjohet të thotë Isli teksa tregon në kamerë Zamirën.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco